Novinka, o které musíte vědět!

Tohle si nemůžeme nechat jen pro sebe! Jste zvědaví, o co jde? Tak čtěte dál! Světlo světa totiž spatřila AKTUALIZOVANÁ VERZE PDF Školení na zvýšení tržeb v restauraci! 

Nově jsme pro všechny, kdo již pracují jako servírka nebo číšník, a chtějí dále zdokonalovat své znalosti a dovednosti, připravili a zpřístupnili PDF Školení na zvýšení tržeb v restauraci VE VYLEPŠENÉ VERZI 0.2. Nyní je školení přehlednější, zohledňuje aktuální trendy i zákony a navíc je doplněno o další praktické příklady a rady.

Ti, kteří chtějí najít lepší nebo alespoň nějakou slušně placenou práci v pohostinství, nebo je jen po čase jejich práce přestala bavit a hosté je spíš otravují, pro ty je tu právě tohle školení. A ne jen pro ně! Je pro každého z obsluhujícího personálu. Chcete vědět proč? Získejte ZDARMA UKÁZKU z této aktualizované verze PDF školení určeného pro pokročilé servírky a číšníky, podívejte se na OBSAH a posuďte sami. Dále se vzdělávat v oboru gastronomie se vyplatí, jak sami potvrzují servírky a číšníci, kteří si školení již objednali. Buďte i Vy mezi těmi, kdo změní svůj život k lepšímu!

A jelikož se blíží Štědrý den, máme pro Vás VÁNOČNÍ DÁREK. Až do půlnoci Vánoc 2017 můžete získat tuto vymakanou VERZI 0.2 PDF Školení na zvýšení tržeb v restauraci SE SLEVOU 10 %. Tak pospěšte a vyzvedněte si svůj dárek!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů